«Пузико і згорблена фігурка»: зовнішній вигляд Алли Пугачової, що вийшла у світ, викликав збентеження

«Пузико і згорблена фігурка»: зовнішній вигляд Алли Пугачової, що вийшла у світ, викликав збентеження

Днями 73-річна співачка Алла Пугачова побачила світ. Примадонну вітчизняної естради помітили у компанії 46-річного чоловіка Максима Галкина та дітей у латвійській Юрмалі. Багато хто відразу ж звернув увагу, що виконавиця хіта «Мільйон червоних троянд» виглядає не найкращим чином. Як уже повідомляла «Експрес газета», Алла Борисівна  помітно змарніла  через постійні переживання — після від’їзду з РФ її не критикував лише лінивий. У відомого блогера Олени Міро зовнішній вигляд артистки викликав збентеження.

«Алла Пугачова і Максим Галкин вийшли друком у Юрмалі. Ну як вийшли. Він її вивів. Добре, хоч поки що не викотив. Дивлюся я на Аллу, на її стареньке пузико, обтягнуте шкіряними шортами, на її вузлуваті ніжки та згорблену фігурку, на цю пергаментну шкіру, натягнуту так, що ось-ось порветься, і розумію всю глибину народної мудрості: усьому свій час», — вказує Міро у своєму «Живому Журналі».

На думку оглядачки, у парах з великою різницею у віці молодшого партнера практично неминуче чекає доля «милиці». Одній людині хотітиметься сексу та активності, інша ж віддаватиметься думкам про вічне і нудне спогади про колишню молодість. На жаль, саме це спостерігається у разі Пугачової та Галкина. Максим Олександрович сповнений сил та енергії, тому й переїжджає з однієї країни до іншої, активно виступає з концертами. А ось Пугачовій хочеться лише спокою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.