На Харківщині, під час бойових дій, загинула 24-річна військова-медик з Дніпропетровщини

На Харківщині, під час бойових дій, загинула 24-річна військова-медик з Дніпропетровщини

Facebook: 93-ї окремої механізованої бригади “Холодний Яр”

Восьмого березня, у ході бойових дій на Харківщині загинула 24-річна молодший сержант Наталя Оксентюк, вона була старшим бойовим медиком у піхотній частині. Про це йдеться на офіційній сторінці 93-ї окремої механізованої бригади “Холодний Яр” у Facebook.

“Вона завжди допомагала. Коли були у батальйоні, готувала їжу, аби накормити хлопців. Боролась за своїх братів. Через російську агресію її відправили назад до бригади. Я знаю, що ворог розстріляв її навчальний центр. Ми тоді подзвонили і вона відповіла, що все добре, а потім її не стало”, – згадує подруга Наталі і товариш Оксана.

За повідомленням, до служби в армії Наталя навчалася на медсестру у Дніпровському базовому медичному коледжі, потім працювала цивільним лікарем у Покровську, що на Донеччині.

Приїхала служити до 93-ї бригади Холодний Яр у 2020 році, під час ротації на Луганщині. Рятувала поранених під Новотошковським.

У 2021 році Наталя закінчила курси бойової медицини. Коли почалось вторгнення Росії, дівчина перебувала у навчальному центрі – опановувала курс старшого бойового медика.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.