Те що зараз відбувається в Росії просто невиносимо, усі налякані, черги кілометрові,квитки в Самару вже по міліону

Під мобілізацію можуть потрапити резервісти віком до 50 років

Сьогодні, 21 вересня, у Росії оголошено про часткову мобілізацію. Російські офіційні особи уже повідомили, кого братимуть до російської армії, коли стартують мобілізаційні заходи та чи мають право військовозобов’язані покидати домівку.

Кого призвуть до армії

Відповідно до планів російського командування, до війська мобілізують 300 тис. резервістів. Це люди із запасу, які вже служили та мають бойовий досвід. У них має бути потрібна армія військово-облікова спеціальність. Це випливає зі звернень президента країни-агресорки Росії Володимира Путіна та міністра оборони РФ Сергія Шойгу.

Громадяни з приписним посвідченням (документ про постановку на військовий облік, його отримують юнаки з 17 років та жінки з військовими спеціальностями), тобто ті, хто підлягає призову, але не служив в армії, будуть призвані до армії лише у разі повної мобілізації. Про це повідомив член Ради з прав людини РФ Кирило Кабанов.

Член комітету Держдуми РФ з оборони Андрій Гурулєв заявив, що мобілізація може торкнутися резервістів до 50 років. Голова комітету Держдуми РФ з оборони Андрій Картаполов зазначив, що насамперед можуть мобілізувати солдатів, старшин та прапорщиків до 35 років та молодших офіцерів до 45 років.

Водночас, за словами Шойгу, не будуть мобілізувати студентів вузів і тих, хто служить на призовом, тобто строковиків. Право на відстрочку є у тих, хто працює на підприємствах оборонно-промислового комплексу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.