Термінові новини, Путін вводить воєнний стан та готує наступне! План розкрито.

Першою провокацією від Росії буде обстріл білоруського Гомеля російськими ВПС та артилерією із зальотом та пострілами з території України.

Про це повідомляє директорка Європейської експертної асоціації Марія Авдєєва у Telegram.

Друга провокація – обстріл російського міста Білгород, а також теракт у московському метрополітені зі звинуваченням у цьому України.

Путіну потрібна підтримка населення, якої він не має. Також воєнний стан потрібний для мобілізації гарматного м’яса. Путін розуміє, що його армію в Україні розбито.

Мобілізація в Росії стане початком її кінця, країна почне розвалюватися зсередини, якщо Путіна не ліквідує його оточення.

Радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко спрогнозував для «Главред» подальші вчинки Путіна.

Якщо Путін продовжить бомбардування Києва, українська столиця стане для нього і окупантів Сталінградом. Путін загнав себе у цугцванг. Це таке положення в шахах, коли будь-який наступний хід робить становище гравця тільки гіршим.

Путін розраховував за три дні оточити Київ, взяти його штурмом або змором, примусити владу до ганебної капітуляції. Провал стався в усіх напрямках.

Президент Володимир Зеленський повинен був із тремтячими колінами здатися. Українська армія – побригадно і побатальйонно складати зброю, викидаючи білий прапор. Захід, трясучись від страху, остерігаючись відключення газу посеред зими – сидіти мовчати, попискувати в ганчірочку.

Український народ в страху і покірності повинен був мовчазно схилити голову перед кастою нових панів. Але вийшло точно навпаки.

Українські герої під захоплені оплески всього світу показали небачену стійкість і особистий героїзм, воюючи не числом, а вмінням, успішно перемелюючи ворога, який має, поки ще має переваги за живою силою, технікою і в повітрі.

Захід став єдиним, як ніколи. За тиждень він повністю реабілітувався за 8 років ганебної колаборації з РФ після захоплення Криму і ввів безпрецедентні санкції, які не наважувався вводити навіть проти Ірану та Північної Кореї. Росіянам тепер нема куди літати, ні з ким торгувати, ні з ким змагатися в спорті. Економіка лежить у руїнах.

Україна не здасться! Вона вже перетворилася на палаючий Афганістан для окупантів. Тільки в Афганістані СРСР за 10 років втратив 13 500 життів солдатів. А Путін в Україні за неповний тиждень – мінімум 6 000. Йде справжня Народна, Партизанська війна.

Лукашенко, побачивши повний провал Путіна в Україні, на межі істерики і намагається «зістрибнути» із зобов’язань наступати на Волинську, Житомирську та Рівненську області.

Читайте також: Білорусь у війні проти України: все, що треба знати. ОНОВЛЮЄТЬСЯ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.