Ядерні навчання РФ “Гром-2022”: коли у Кремлі можуть лише сподіватися, що ракети та боєголовки не проржавіли остаточно

Для Кремля навчання “Гром” з ядерного стримування мають стати вже другими за рік, перші відбулись за п’ять днів до вторгнення в Україну

РФ планує після завершення навчань з ядерного стримування “Стійкий полудень” – Steadfast Noon, які стартували 17 жовтня та триватимуть до 30 жовтня, провести свої навчання “Гром”. І хоча це традиційні заходи, які проводяться регулярно одразу після навчань НАТО, на цей раз до їхнього перебігу прикуто значно більше уваги.

Але точних строків проведення “Гром-2022” поки не озвучено, більше того, за договором з США, Кремль має заздалегідь попередити про них, щоб це не виглядало початком ядерної атаки.

Читайте також: Чому ЗСУ потрібні саме ATACMS, щоб “добити” склади БК рашистів на Херсонщині

Слід зазначити, що це мають бути другі навчання за рік, бо у 2021 році вони не проводились і були перенесенні на 19 лютого. Тобто відбулись буквально напередодні вторгнення та частково проходили поблизу України з пусками балістичних та крилатих ракет, а за ними особисто спостерігав Путін, який запросив до свого бункера й Лукашенка. Ще тоді, через залучення сил Південного військового округу та Чорноморського флоту РФ було зроблено припущення, що це можливо репетиція завдання ракетного удару по Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.