Був кращим з кращих і мріяв стати офіцером. На сході загинув 19-річний Руслан Тимофей

Бомба проти запалених суглобів:
робіть так перед сном 2 рази
Звездный позор на красной дорожке
Хотелось, чтобы никто этого не заметил, но заметили все.
Грибок лікується легко!
Не стрижіть грибкові нігті! Грибок згине, якщо…

Був кращим з кращих і мріяв стати офіцером. На сході загинув 19-річний Руслан Тимофей

  • Влітку Руслан планував вступати до військової академії, що у Львові. У нього було дуже багато планів…
  • Він дійсно Герой. І завжди був надійним плечем для друзів. Ще за два тижні до повномасштабного вторгнення в Україну приїжджав в гості в рідний коледж.

— Це дуже сильний біль… Один з наших найкращих випускників. У нього було стільки планів – і все життя попереду, — згадує начальник ДНЗ Тернопільський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою Вадим Ластовицький. — Дуже гірко. Він наш перший випускник, який віддав своє життя за Україну.

З0 квітня 2022 р. героїчно загинув Руслан Тимофей, випускник 37 групи військового коледжу, боєць 1 гірсько-штурмової роти. Руслану було всього 19 років. І він був прикладом відваги та героїзму, кажуть ті, хто його добре знав.

— Ми з ним зустрічались до великої війни буквально за 2 тижні. У нього було дуже багато планів – вже влітку хотів вступати у військової академії у Львів, мріяв стати військовим офіцером, — пригадує Вадим Ластовицький. — Згадую часи, коли він навчався – був дуже активним всюди. Навчання, військові вишколи. Я пишався, що у нас є такі випускники. Дуже гарний хлопчина. Руслан, ми обов’язково за тебе помстимося. Спочивай з Богом, наш Герою. Вічна та світла пам’ять…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.