Його всі любили за добре серце! Чортківщина знову у скорботі: загинув військовий ЗСУ Сергій Сагайдак

  • Його пригадують, як хорошу людину, люблячого чоловіка та батька. Сергій понад усе любив свою родину та Батьківщину, був патріотом. Коли росія розпочала війну, чоловік не міг залишатись осторонь подій в державі, тому вирушив воювати на фронт.
  • Він тримався до останнього. Про смерть Сергія Сагайдака рідні дізнались у переддень Преображення Господнього. Герой загинув на Донеччині, у ході оборонного бою з ворогом.

Трагічну новину краянам о десятій ранку 18 серпня повідомили на Фейсбук-сторінці Копичинецька міська рада, адже саме з цього містечка родом боєць.

– Захищаючи Україну, від загарбницьких рук російських окупантів на Донеччині загинув 46–річний Сергій Сагайдак. Ця звістка надійшла до нас на 176 добу, коли країна чинить героїчний опір загарбникам. І вкотре громаду заполонив сум за втраченим Героєм, патріотом України. Гіркота від втрати, біль, яка пронизує, до якої не можна звикнути, якої не можна пробачити. Щирі співчуття рідним та близьким. Вічна, світла пам’ять й слава Герою… Наша безмежна шана полеглому Захисникові! – так написали від міськради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.