Боронив Україну від 2017 року, а тепер йому назавжди 25… Тернопільщина прощається з Андрієм Рудим

  • Андрій безмежно любив Україну, був справжнім патріотом, обожнював історію та рідний край. Завжди був активним, ввічливим, веселим та оптимістичним, а ще – вірним другом.
  • Жорстока війна забрала життя одного з кращих синів України, відданого воїна мужнього захисника та професійного військового з позивним «Фокстрот», який командував протитанковим взводом і знищив багато російських окупантів.

Після строкової служби Андрій Рудий підписав контракт, і від 2017 року боронив Україну і нас із вами. Цей 25-річний хлопчина став справжнім кошмаром для орків. Про нього писали ЗМІ, панічно боялись вороги та поважали побратими. Тепер він назавжди повертається додому. Йому назавжди 25…

Трагічна звістка знову сколихнула Великоберезовицьку громаду. Під час боїв на Харківщині загинув 25-річний воїн з села Мар’янівка Андрій Рудий.

Знищив зі «Стугни» 8 російських танків

Рудий Андрій Ярославович народився 6 грудня 1996 року. Навчався у школі с. Мар’янівка, згодом закінчив Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича. Після строкової військової служби в армії підписав контракт і став до лав Збройних Сил України. З 2017 року обороняв державу у зоні АТО/ООС. Продовжив захищати Батьківщину і після повномасштабного вторгнення рф на рідну землю, повідомили у Великоберезовицькій громаді.

— Андрій безмежно любив Україну, був справжнім патріотом, обожнював історію та рідний край. Завжди був активним, ввічливим, веселим та оптимістичним, а ще – вірним другом, — поділились у Великоберезовицькій громаді. — Жорстока війна забрала життя одного з кращих Синів України, відданого воїна, мужнього захисника та професійного військового, який командував протитанковим взводом і знищив багато російських окупантів.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.