Повернувся з Німеччини, де жив останні роки, аби боронити Україну. Прощаються з Артемом Узуналовим

  • Артемові лишень в червні виповнилось 31. Чоловік був круглим сиротою та мав чотирирічного сина Дениска.
  • Артема призвали 8 липня, а рівно через місяць, 8 серпня, він загинув на Донеччині.
  • 12 серпня об 11 годині в Домі печалі, що на вул Микулинецькій, Тернопіль прощатиметься зі своїм  Героєм.

Тернопільщина у жалобі…

«В боях на Донеччині, захищаючи Україну від російських окупантів, загинув тернополянин Узуналов Артем Володимирович. Співчуваємо рідним Героя. Вічна пам’ять!» — про гірку втрату повідомив міський голова Тернополя Сергій Надал.

Як вдалось з’ясувати «20 хвилин», Артем останні роки проживав у Німеччині. Коли почалась війна, повернувся в Україну. Його призвали 8 липня 2022 р. А рівно за місяць – 8 серпня, Артема не стало. Осиротів його чотирирічний син Дениско…

 

Ти вже на небі біля своїх батьків

З фото на сторінці Героя у соцмережах дивиться Артем. Його погляд, здається, проникає в самісіньку душу. Погляд молодого чоловіка, який, складається враження, побачив в житті усе. Тільки чому так рано пішов? Від слів-спогадів близьких людей мороз йде по шкірі… І, здається, біль усіх, хто втратив дорогу людину, неможливо витримати.

— Цей короткий «фільм», це останній допис мого знайомого, хорошого хлопця, круглого сироти, Героя України! — Антоніна Скибиляк опублікувала на сторінці Артема відеоролик про війну в Україні. — Артем Узуналов спокійно працював в Німеччині останні роки, але любов до України перемогла, і він, не роздумуючи, пішов на війну.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.