Український продюсер і репер Олексій Потапенко розповів, хто з відомих російських зірок зателефонував йому відразу після повномасштабного нападу Росії на Україну. Ним став телеведучий Іван Ургант, який не стримав сліз.

За словами українця, зірка шоу “Вечерний Ургант” просив вибачення за всю країну. Відповідний коментар пролунав в інтерв’ю ЖВЛ на YouTube, – пише Оbozrevatel

“Мені на початку війни зателефонував Іван Ургант, який плакав і в трубку казав: “Вибачте нам”. Це один із людей, який так хвилювався, що він перепрошував за всю країну”, – пригадав репер.

Також йому писав артист родом з Одеси, який просив не називати своє ім’я. За словами Потапа, ця зірка замовчує війну і відпочиває в Дубаї, поки його рідне місто обстрілюють. Ймовірно, йшлося про репера-уродженця Одеси Джигана, який часто вихваляється фотографіями саме з цього курорту, однак достеменно сказати неможливо.

“Деякі мені написали після Бучі, не буду називати хто, вони дуже просили. Він каже: “Я одесит”. Я кажу: “Який ти одесит, якщо по Одесі стріляють, а ти мовчиш, а ти в Дубаї постиш ікру? Ну, хоча б цього не роби. Якщо ти одесит, підтримай свою країну”, – сказав Потап.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.